WYNAJEM POMIESZCZEŃ

WYNAJEM POMIESZCZEŃ

Oferta NCA obejmuje wynajem pomieszczeń biurowych, sal konferencyjnych oraz sali teatralnej mieszczących się w budynku „S” przy ul. Ujastek 1 w Krakowie. Budynek ma bardzo atrakcyjne położenie oraz dostępność komunikacyjną, jednocześnie wyposażony jest w dużą ilość miejsc parkingowych. Najemcy mają możliwość korzystania z szybkiej sieci Internetu z łączem światłowodowym.

Sala teatralna

Obiekt przystosowany jest do organizowania konferencji, spotkań, ale również prezentacji spektakli teatralnych lub filmowych. Sala utrzymana jest w stylu lat 70-tych.

Z

Sala

Sala teatralna (widowiskowa) – 271 m. kw. Na sali istnieje możliwość umieszczenia do 150 krzeseł w sposób relatywnie komfortowy dla widzów.

Z

Estrada

Estrada o powierzchni 52 m. kw. z ruchomym ekranem.

Z

Garderoba

Garderoba, 2 pomieszczenia o powierzchni 7 i 12 m. kw. oraz dwie duże szatnie.

Z

Foyer

Duże foyer na pierwszym piętrze – 96 m. kw.

Galeria zdjęć

Sala konferencyjna

Oferujemy Państwu do wynajęcia salę konferencyjną o powierzchni 75 m. kw. Sala połączona jest bezpośrednio z pokojem o powierzchni 20 m. kw., mogącego służyć m. in. jako zaplecze techniczne.

Galeria zdjęć

Pomieszczenia biurowe

Nowe Centrum Administracyjne oferuje do wynajęcia pomieszczenia biurowe. Powierzchnia pokoi wynosi od kilkunastu do kilkudziesięciu metrów kwadratowych.

Galeria zdjęć

Oferty

Lokal pod placówkę bankową lub pocztę

Lokal o powierzchni 56 m kw., posiada własną toaletę, aneks kuchenny oraz skarbiec.

Zobacz

Hol z zapleczem biurowym

Oferujemy Państwu do wynajęcia powierzchnię holu po byłej bibliotece wraz z pomieszczeniami biurowymi. Hol jest wykonany w bardzo oryginalny sposób i jest umieszczony bezpośrednio nad salą teatralną. Powierzchnia holu to 208 m. kw., ale ze względu na fakt, iż na środku znajduje się „membrana” sali teatralnej, powierzchnia użytkowa wynosi 140 m. kw.

Pomieszczenia biurowe zajmują powierzchnię 120 m. kw. i składają się z pięciu pokoi.

Galeria zdjęć